Zadzwoń: +48 502 649 017

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

O firmie

 Informacja o firmie

Doświadczenia nas kształtują...
rozwijamy nasze kompetencje

Firma inno-projeKT powstała w styczniu 2010r. w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe na kompleksowe wsparcie w przygotowaniu, realizacji, administracji  i zarządzaniu projektami międzynarodowymi.
w tym również przygotowaniu koncepcji projektu, wyborze programu i instrumentu (typ projektu), doborze konsorcjum, opracowaniu wniosku projektowego i jego budżetu z uwzględnieniem niezbędnych elementów (w zależności od specyfiki projektu).

Firma współpracuje z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w przygotowaniu, ocenie wniosków projektowych i realizacji projektów międzynarodowych finansowanych (głównie Programy Ramowe UE, obecnie Horyzont 2020).
Właścicielem firmy jest Krzysztof Trojanowski a dobór zespołów realizujących nasze działania zależy od specyfiki umówionych i realizowanych zadań (więcej informacji w dziale Oferta)

Krzysztof Trojanowski  (krótkie CV)
Absolwent wydziału elektrycznego Politechniki Warszawskiej (specjalność: energoelektronika, rok ukończenia: 1995, tytuł mgr inż.),
 absolwent Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej (rok ukończenia: 1996, tytuł MBA).

W latach 2001-2009 koordynator obszaru IST/ICT (Technologie Informacyjne i Komunikacyjne) w Krajowym Punkcie Kontaktowym Programów Badawczych UE,
w latach (2003-2009) delegat i ekspert krajowy do Komitetu Programowego IST 6 i 7 Programu Ramowego w Brukseli (DG INFSO), uczestnik (jako koordynator, lider pakietów i zadań) w wielu (ponad 10) projektach międzynarodowych, posiada bogate doświadczenia w przygotowaniu, realizacji i zarządzaniu projektami międzynarodowymi  (głównie projekty Programów Ramowych UE: Ideal-IST, PRO-NMS, European IST, ATVN-EU-GP, HAGRID, Bilat-Ukraina, obecnie NEWEX).


Od stycznia 2010 prowadzi własną firmę (inno-projeKT) zajmującą się głównie kompleksowym wsparciem w przygotowaniu i realizacji projektów międzynarodowych, szkoleniami (tradycyjne, eLearning), pomocą w poszukiwaniu partnerów projektowych (brokering).

Obszary zainteresowań i aktywności: elektronika i technologie IT (np. programowanie mikroprocesorów, technika cyfrowa, aplikacje i różne języki programowania np. VBasic, C++, platforma eLearning: MOODLE), systemy automatyki i zabezpieczeń, odnawialne źródła energii, zarządzanie projektami z wykorzystaniem narzędzi np. MS Project, Excel