Zadzwoń: +48 502 649 017

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Aktualności

Rok 2018

Więcej ...

Programy Badawcze

Programy Badawcze - charakterystyka

Więcej ...

Specjalizacje

Specjalizacje

Więcej ...

Witam Państwa,

W roku 2018 zajmujemy się głównie przygotowaniem projektów typu SME Instrument Phase 1 (Horyzont 2020) który umożliwia wsparcie rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw szczególnie w opracowaniu i przygotowaniu do wprowadzenia na rynek nowych produktów i usług a forma finansowania jest praktycznie ryczałtowa.

Realizujemy też różne zadania związane z realizacją projektów badawczych (H2020, programy krajowe), bierzemy udział w badaniach rynkowych, tworzeniu biznes planów (studiów wykonalności) projektów o charakterze innowacyjnym i wdrożeniowym.

Współpracujemy z Politechniką Lubelską w ramach projektu NEWEX (Investigation and development of a new generation of machines for the processing of composite and nanocomposite materials) typu RISE w Programie Horyzont 2020.

Strona projektu: http://newex.pollub.pl/

Moja firma jest odpowiedzialna za prowadzenie platformy i kursów eLearning:  http://newex.pollub.pl/moodle/ oraz wsparcie przy zarządzaniu i administracją projektem.

Na bieżąco zajmujemy się analizą możliwości finansowania różnych pomysłów projektowych w programach międzynarodowych i krajowych (pomoc w ocenie pomysłu i doborze instrumentów).

Poza działalnością związaną z projektami zajmujemy się edukacją (głównie zajęcia pozaszkolne dla młodzieży) w zakresie: matematyka, fizyka, elektronika (głównie z zastosowaniem mikroprocesorów), programowanie (C , C++, C# w środowisku .NET, EXCEL i makra w jęz. Visual Basic, BASCOM - język programowania mikroprocesorów)

Zapraszamy do współpracy!

Krzysztof Trojanowski